niedziela, 6 września 2015

Szczenięta na sprzedaż

FOLLOW ME z Domu Polanki (FCI)
piękny pręgowany pies / beautiful brindle boy
piesek o bardzo spokojnym temperamencie, zrównoważony, wesoły. Lubi spokój i nie narzuca się osobowością. Będzie wspaniałym towarzyszem dla rodziny ze starszymi dziećmi lub dla samotnej osoby. Nie wymagam wystawiania psów na wystawach.


 FIDO DIDO z Domu Polanki (FCI)
piękny pręgowany pies / beautiful brindle boy
piesek o bardzo żywiołowy, wszędobylski, pewny siebie i wesoły. Lubi zwiedzać, wszędzie jest pierwszy, jest bardzo bystry i szybko się uczy. Będzie wspaniałym towarzyszem dla rodziny nawet z młodszymi dziećmi lub dla kogoś kto będzie miał dużo czasu na spacery i wyprawy lub do sportu. Nie wymagam wystawiania psów na wystawach lecz ten pies może dać wiele satysfakcji z wystawiania na ringu - jest wybitnie obiecującym szczenięciem.

FRED FLINTSTONE z Domu Polanki (FCI)
piękny pręgowany pies / beautiful brindle boy
piesek o bardzo spokojnym temperamencie, zrównoważony, wesoły, bystry, uwielbia przytulanie. Lubi towarzystwo zarówno innych szczeniaków jak i dorosłych psów. Będzie wspaniałym towarzyszem dla rodziny ze starszymi dziećmi lub dla kogoś kto ma już psa.
Nie wymagam wystawiania psów na wystawach ale ten pies może dać wiele satysfakcji z wystawiania na ringu - jest wybitnie obiecującym szczenięciem i jest "łatwy w obsłudze".