niedziela, 6 marca 2011

Go West !!!

To już ostatni wspólny tydzień Kulki i jej szczeniaków.

COOL KISS FOR GAUCHO jak wszyscy wiedzą jest już od dawna w nowym domu w Grotnikach i biega po nowym podwórku :) Niestety nie mam nowych zdjęć Kissi, która teraz nazywa się "Mela"


W przyszłym tygodniu swoją podróż na zachód, do słoneczniej Hiszpanii, rozpocznie COOL HUNTER

Jak to Hunter ;) w "hunterski" sposób znalazł wspaniałych właścicieli i choć nie będzie psem wystawowym, to z pewnością będzie wspaniały psem rodzinnym i wystawi się w niejednym salonie :))))
Być może wybiorę się na pielgrzymkę do Santiago de Compostela, by odwiedzić Ernesto i Felise oraz  Hunterka i pozostałych członków rodziny.

COOL GEORGE XTACEE (vel JR) & COOL TATTOO (vel Tattoo) & COOL SENSATION (vel Sissi), cała trójka będzie towarzyszyć swojej psiej rodzinie w USA.

JR (Cool George Xtacee) zamieszka ze swoim tatą Georgem (Rhys Sunday With George) i z Lisa RyhnerBethlehem, PATatto wraz z psimi ciotkami oraz Kathy Schwabe zamieszka w Roxbury, NY.

JR i Tattoo będą na pewno doskonalić swoje umiejętności w przytulaniu się i budzeniu włascicieli lizaniem :) Na razie trenują na Robercie :)))  Mają też w planach karierę wystawową i naukę posłuszeństwa.


Sissi (Cool Sensation) także będzie mieszkać z ciotka i wójkiem oraz Heather March w New Jersey.
Sissi dołączy do team'u latajacych Cardiganów :) Nadaje się do tego znakomcie. Z jej sprytem, temperamentem i chęcią robienia czegokolwiek, na pewno spełni oczekiwania swojej Pani i nie będzie miała czasu na szukanie kłopotów :))
Na pewno tez będzie pokazywać się na wystawach.

Nie sposób tu nie wspmnieć o DJku (COOL ADVENTURE), który zostaje ze mną. I będzie to moja wielka przygoda :)

DJ ma charakter trochę
po mamie: skłonności do spróbowania wszystkie samemu, wchodzenia wszędzie, nawet tam gdzie chyba ;) jest to zabronione ale odziedziczył też łatwość uczenia się i zamiłowanie do prac ogrodniczych :) 
i
po tacie: uwielbia być na kolanach i przytulać się oraz ma w sobie dużo siły spokoju
Daje to wspaniałą mieszankę charakteru.